Sisley Sisleya Line

KOLEKCE SISLEŸA

Sisley s řadou Sisleÿa, poskytuje absolutní odpověď na viditelné známky stárnutí pleti. Účinné aktivní ingredience, které se nachází v každé této péči a viditelně působí na tři dimenze stárnutí (genetické, ovlivněné životním prostředím a způsobem života) pro pleť, která se jeví viditelně mladší.

OBJEVTE
Sisley Rose Noir Line

KOLEKCE Z ČERNÉ RŮŽE

Síla Black Rose extraktů v řadě nekonečně smyslové péče o pleť. Černá růže se jmenuje „Black Baccara“ a pěstuje se především ve Francii. S velmi tmavým, sametovým, granátově červeným odstínem, odraz jejích okvětních lístků dává iluzi černé růže. Se svým tajemstvím nás přenese do centra luxusní zahrady ... Veškerá síla této vzácné růže ve 3 produktech s překvapivou texturou.

OBJEVTE
Sisley Hydra Global Line

KOLEKCE HYDRA-GLOBAL

Vzhledem k tomu, že pleť, která je pravidelně ohrožována vnějšími agresory, má tendenci k nedostatku vlhkosti, rychleji stárne. Objevují se dehydratační vrásky a pleť se napíná, chybí jí pružnost a jas. Ve skutečnosti Sisley výzkum vytvořil řadu Hydra-Global, což je řešení dvojité péče, která obnovuje hydrataci pleti a pomáhá jí obstát ve zkoušce s časem.

OBJEVTE
Sisley Make up Collection

SISLEY MAKE-UP

Barvy jako součást péče o pleť. Řady dekorativní kosmetiky společnosti Sisley jsou vyvinuté na základě tohoto ústředního motta. Jasné barvy, ultra čisté pigmenty, receptury s pokrokovou technologií, vysoce účinné textury... Od vzniku společnosti Sisley v roce 1976 si tvůrci značky zakládají na zachování krásy pleti pomocí inovativní řady produktů pro líčení. Rtěnky, oční stíny, podkladové krémy a tvářenky bohaté na složky s rostlinným základem (stavební kámen fyto-kosmetologie) zvýrazňují obličej s maximálním respektem k pleti.

OBJEVTE
Sisley Izia

IZIA

Izia je vůně, kde se vše točí kolem růže s jedinečnou vůní. Je jako romantická schůzka s růží, která kvete jednou za rok. Růže je hlavní tváří této moderní nové vůně. Prodchnuté, zářivé a sofistikované vrchní tóny, které se prolínají se vzdušným a květinovým srdcem a teplé tóny dřeva v základu zjemněné pižmem.

OBJEVTE