background image
Vyhledat obchod
Sisley

L'Eaux Rêvées Kolekce vůní inspirovaná sny.

Sny inspirují naši tvořivost, živí nás obrazy, vzpomínkami i pocity. Eaux Rêvées vyjadřuje imaginární místo, kde se sny střetávají a spojují dohromady v jeden celek – inspirace různých generací rodiny d’Ornano, tvůrců Sisley Kolekci tvoří mix šesti vůní, symfonií pro čichové smysly s dokonalým ambivalentním charakterem. Vůně L'Eau Rêvée navržené ve spolupráci se dvěma umělci, ELŻBIETOU RADZIWIŁŁ a BRONISŁAWEM KRZYSZTOFEM, nás přenese do světa neznámých, vzdálených a tajemných snů rodiny d'Ornano.
Papírový box značky Canson a skleněný flakon byly vyrobeny ve Francii. Box i flakon lze recyklovat.

Seznamte se:

d’Ikar je svobodná a dobrodružná, působivá a svůdná. Inspirovaná žhnoucím sluncem, svěží a hrdou krajinou Korsiky. Esence zeleného lentišku, vzdušného pryskyřičného keře, se snoubí se zemitým vetiverem a odhaluje hřejivé, nečekané stránky.

NAKUPOVAT
Sisley
Sisley

d’Hubert nese své jméno na počest zakladatele Sisley Huberta d’Ornano. Tato originální a silná vůně, kterou uvolňují sametové listy Pelargonium tomentosum (muškát plstnatý). Tento konkrétní druh vydechuje intenzivní aromatickou vůni máty peprné spolu s čistými zelenými tóny a vlhkými zemitými akcenty.

NAKUPOVAT

d’Eliya je návratem do tropického pralesa a představuje utopickou džungli, v níž se po dešti rozbují život a proměňuje se v novou nedotčenou zahradu obývanou bájnými ptáky a naplněnou neznámými zvuky. Má úchvatnou, hřejivou a voňavou atmosféru, spojuje exotické květiny s tuberózou a fialkou.

NAKUPOVAT
Sisley
Sisley

d’Isa má hloubku a lehkost svůdného snu. Je plná kontrastů a svádí dohromady zázračnou směsici překvapivých esencí. Tato maskulinně feminní vůně se vyznačuje živostí bílé květiny mísící se s výrazným kořením.

NAKUPOVAT

d’Aria vůně je kombinace spletitých broskvových a kožených tónů vonokvětky s energickým a radostným charakterem, připomínající pohádkový maškarní bál. Vyzkoušejte, jak voní snění.

NAKUPOVAT
Sisley
Sisley

d’Alma je jako krajinomalba zachycující francouzský venkov přetékající říčkami a rybníky s rákosím. Má sametově průzračné hloubky sladkých vod a je jako křišťálová píseň, která Vás chytí u srdce a přiměje procitnout. Směsice delikátního vodního kosatce a ojíněného kardamonu, je krystalická a radostná vůně.

NAKUPOVAT