Příroda ve službách dokonalosti

"Od chvíle, kdy jsme začali používat přírodní rostlinné extrakty, jsme byli ohromeni neuvěřitelným světem, který jsme objevili"

HUBERT D’ORNANO
Twists

Laboratoře Sisley čerpají svou inspiraci přímo ze srdce světa rostlin: jeho životadárné energie, ochranných vlastností, potenciálu v oblasti regenerace a adaptace, a to vše zapojují do služeb světa krásy. Právě díky pochopení tohoto rostlinného světa, které jde ruku v ruce se znalostmi o struktuře pokožky a jejích mechanismů, připravuje výzkumný tým Sisley nesmírně účinné receptury.

Laboratoře Sisley ve Francii mají jeden jediný cíl: využít to nejlepší z každé rostliny a vytvořit tak produkty, které jsou účinné, vhodné pro všechny typy pleti, a navíc je radost je používat.

Francouzský rodinný podnik

Sisley Family

Hubert d’Ornano, vášnivý botanik s vizí, založil společně se svojí manželkou Isabelle v roce 1976 novou značku: Sisley. Intuitivně ví, že se v přírodě a světě rostlin nachází nejekologičtější potenciál a že fytokosmetologie se stane základem zvláštní formy kosmetických produktů. Isabelle d’Ornano zosobňuje značku Sisley svým jedinečným stylem, svojí elegancí, vybraným vkusem a velkým zájmem o umění. Vedle technologické stránky péče o pleť přidává Sisley prostřednictvím řady dekorativní kosmetiky a kolekce parfémů rozměr kreativity a poezie. Dnes řídí společnost Sisley, která má po celém světě více než 5 000 zaměstnanců, jejich děti, Philippe a Christine d'Ornano. Pokračují v její cestě nezávislosti, inovativního ducha, kvality a tvořivosti.