background image
Vyhledat obchod

OBJEVTE SVĚT SISLEY PARIS

Příběh psaný od r. 1976

Sisley Paris je prémiová francouzská značka kosmetiky založená na hlubokých znalostech mechanismů pleti a pokročilých vědeckých výzkumech, která nabízí inovativní formule, jež respektují celistvost a harmonii pleti.

Sisley

S využitím prvotřídních výtažků z rostlin, nejúčinnějších aktivních ingrediencí, přísad přírodního původu a jedinečných zkušeností v oblasti fytokosmetiky vyvíjejí laboratoře Sisley Paris produkty s mimořádnými účinky a nejvyššími bezpečnostními standardy. Kromě pečující či dekorativní kosmetiky, vůní a sluneční péče představila značka Sisley Paris také řadu Hair Rituel by Sisley soustředící se na péči o vlasy a vlasovou pokožku.

OBJEVIT
Sisley

Hluboká znalost přírodních sil

V jádru všech produktů značky stojí hluboká inspirace přírodou, její schopností regenerace, obrany a adaptace. Za dlouholetými výzkumy stojí multidisciplinární týmy botaniků, chemiků, biologů, farmaceutů a inženýrů, kteří neustále pracují na nových formulích a objevování klíčových složek. Výsledkem jsou nadčasové hvězdné produkty.

OBJEVIT
Sisley

Pečující kosmetika

Poznatky z oblasti rostlinné říše a porozumění pleti umožnily značce Sisley vytvořit kompletní řadu produktů pleťové péče o obličej pro širokou škálu typů pleti a různé věkové kategorie, která je stvořena tak, aby dokázala uspokojit její konkrétní potřeby: hydrataci, zpevnění, rozjasnění, čištění ad. Spolu s pečující řadou o pleť nabízí také sluneční ochranu a tělovou péči.

OBJEVIT
Sisley

Pečující make-up

Make-up je v kontaktu s naší pletí po celý den. Sisley si proto zakládá na inovativním složení dekorativní kosmetiky s aktivními látkami a rostlinnými extrakty, které pleť v průběhu celého dne vyživují. Objevte vysokou pigmentaci, zářivé barvy a jedinečné textury těchto produktů.

OBJEVIT
Sisley

Svět neotřelých vůní

Svět vůní Sisley je ovlivněn uměleckými inspiracemi zakladatelů. Jednotlivé vůně jsou výrazem tvůrčích osobností, odráží individualitu a osobitost. Každá z designérských vůní vypráví svůj vlastní příběh. Kombinují originální, mimořádně kvalitní suroviny přírodních původů a řadí se mezi nejúspěšnější francouzské vůně.

OBJEVIT

Objevte bestsellery značky

Řada Black Rose

Pečující řada s výtažky z černé růže se proslavila svou delikátní vůni a okamžitě viditelnými účinky, kterými působí. Svým složením bohatým na vyživující ingredience pleť rozzáří, hydratuje a obnoví její mladistvý vzhled. Nechte se unést její návykovou vůní.

OBJEVIT

Řada Sisleÿa

Ucelená péče proti stárnutí pleti založená na špičkové anti-age technologii a aktivních ingrediencích, která slaví celosvětový úspěch cílí na různé mechaniskym stárnutí pleti, vyhlazuje vrásky, zpevňuje pleť, hydratuje a dodává jí jas. Její formule kombinuje více než 50 různých přírodních složek a vyžádala si 10 let výzkumu.

OBJEVIT

La Cure

Čtyřtýdenní kúra, která je výsledkem dlouholetého výzkumu základních buněčných aktivit a mechanismů postupně znovu obnovuje zpomalené, pleti přirozené regenerační mechanismy a hloubkově ji vyživuje.

OBJEVIT