background image
Vyhledat obchod

 

 

NÁŠ SVĚTSisley příběh je formován rodinnými dobrodružstvími a více než osmdesáti lety zkušeností a výzkumu.

RODINNÁ SPOLEČNOST

V roce 1976 Hubert d’Ornano založil Sisley se svou ženou Isabelle, po úspěchu svého prvního kosmetického obchodu po boku svého otce a bratra. Isabelle d'Ornano je dnes ve společnosti stále aktivně přítomná. Dohlíží na tvorbu produktů a pracuje ruku v ruce se svými dětmi. Sisley je po celém světě ceněna pro kvalitu svých produktů, účinnost klíčových přírodních látek a senzorické kvality. Produkty společnosti pravidelně slaví úspěchy v mezinárodních soutěžích.

 

SISLEY EXPERTÍZA„Jedinečné know-how našich výzkumných laboratoří je založeno na našem globálním přístupu ke kráse. Spojuje odborné znalosti o pokožce - mechanismy kůže a její prostředí - a jedinečnou odbornost a zvládnutí fyto-kosmetologie. Spojením toho nejlepšího z přírody s nejpokročilejší vědou nabízí každý produkt Sisley viditelné výsledky a radost z používání. Naše produkty jsou základními kameny reputace značky po celém světě. “

Fyto-kosmetologie je věda, ve které Sisley vyniká. Životní energie rostlin, jejich adaptivní a regenerační potenciál, stejně jako jejich ochranné systémy, byly všechny umístěny do služeb krásy. Tato věda je aplikována na Sisley péči o obličej, péči o tělo a sluneční péči, stejně jako její make-up.

 
Skincare

PÉČE

Sisley má hluboké znalosti ohledně mechanismů pleti. Nabízí kompletní rutinu péče o pleť, která se hodí pro širokou škálu typů pleti, různé věkové kategorie a barvu pleti. Odpovídá proměnlivým potřebám v závislosti na počasí a životním prostředí.

OBJEVTE
Make-up

Make-up

Sisley-Paris se zavázala k zachování krásy pleti prostřednictvím své inovativní řady líčení. Kolekce obsahuje rozjasňující barvy, ultračisté pigmenty, vysoce účinné textury a rostlinné přísady pro podporu zdravé pleti. Kosmetické produkty Sisley-Paris zkrášlují obličej a respektují pleť; perfektní doplněk vašeho rituálu péče o pleť.

OBJEVTE
Fragrance

VŮNĚ

"Vůně je stvořena jako hudební dílo nebo malba"
— Isabelle d'Ornano

OBJEVTE
Hair_Rituel

HAIR RITUEL BY SISLEY

Výzkum společnosti Sisley poskytuje své odborné znalosti v oblasti péče o vlasy na základě dvou pozorování: složení a fungování pokožky a složení a fungování pokožky hlavy jsou velmi podobné a faktory, které poškozují krásu pokožky (stres, únava, znečištění, genetické stárnutí ...), jsou stejné jako ty, které útočí na vlasy. Aby se vlasům věnovala stejná pozornost jako pokožce, navrhlo Sisley novou značku Hair Rituel by Sisley, řadu vysoce účinné péče pro ženy a muže s pomocí silné koncentrace rostlinných výtažků, éterických olejů, minerálů, vitamínů nebo bílkovin.

OBJEVTE
 
 

Objevte naše bestsellery

 
Black_Rose_collection Black Rose Objevte
Anti-age_collection Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Objevte
Velvet_collection Velvet Objevte
Phyto-twist_collection Phyto-Twist Objevte
Foundations Foundations Objevte
Phyto-rouge Phyto-Rouge Objevte
Eau de Campagne Eau de Campagne Objevte
Eau_du_Soir Eau du Soir Objevte
Velvet_collection Izia La Nuit Objevte