background image
Vyhledat obchod

VOCE VIVA

Náš hlas žije, je to naše vyjádření individuality. Vůně Voce Viva je koncipována jako pozvánka světu ke sdílení odlišností a oslavuje sílu hlasu, která inspiruje.

Značka Valentino, zrozená z víry v sebe sama, ze síly představovat si lepší svět, inspirovat ostatní a pomoci každému najít svou vlastní cestu, představuje hlas, který nově rezonuje optimismem, sebedůvěrou a odhodláním.

Voce Viva Intensa

VOCE VIVA EAU DE PARFUM

Vůně v sobě spojuje absolut z pomerančového květu, akord zlaté gardénie a italský bergamot zjemněný sladkou mandarinkou. Návykové je zejména spojení mechu a vanilky, které tvoří základ vůně.
Právě kombinace pomerančového květu a gardénie evokuje luxusní návrhářství Valentino.

OBJEVTE VÍCE
VOCE VIVA EAU DE PARFUM


VOCE VIVA INTENSA

ůně v sobě spojuje absolut z pomerančového květu, akord zlaté gardénie a italský bergamot zjemněn&yacutZářivý, jiskřivý závan bergamotové esence spolu s jemně pikantní esencí italské mandarinky probouzí smysly společně s ikonickou kyticí bílých květů, které odhalují novou intenzitu: jasmín sambakový. Na maximum je zde využit absolut pomerančového květu, symbol zářivé, prosluněné ženskosti. Překvapí vás také akord křišťálového mechu, odlehčený od zemitějších a těžších nót přírodního mechu.

KOUPIT NYNÍ

LADY GAGA

Lady Gaga je hlasem generace, který inspiruje miliony lidí po celém světě. Se značkou Valentino přitom tato zpěvačka sdílí více než jen italský původ. Ztělesňuje respekt k individualitě každého z nás a odvahu být tím, kým doopravdy jste.

Lady GaGa

MŮJ HLAS. MÁ SÍLA.