background image
Vyhledat obchod
Valentino

BORN IN ROMA

Kolekce Born in Roma je založena na představě, že každý z nás je jedinečný a vyzývá nás, abychom vyjádřili svou osobnost. Jste punk, snílek nebo extravagantní jedinec? Nechte svou osobnost vyniknout a vytvořte svá vlastní pravidla s řadou Born in Roma.

Valentino

DÁREK K NÁKUPU

K nákupu jakékoliv vůně Valentino z řady Born in Roma v minimální hodnotě 2 500 Kč získáte jako dárek cestovní verzi vůně Born in Roma Intense Donna (15 ml) a taštičku Valentino v růžové nebo černé barvě. Nabídka je dostupná pouze v e-shopu od 16. 3. 2023 do vydání zásob. Výběr černé či růžové barvy taštičky závisí na stavu zásob.

ZÍSKAT DÁREK

NOVÁ DVOJICE PRO NI I PRO NĚJ

BORN IN ROMA INTENSE DONNA

Born in Roma Intense Donna evokuje atmosféru teplé římské noci a přetváří tradiční principy, kterými se řídí intenzita vůně. Born in Roma Intense Donna zahaluje tělo do závoje vanilky a velkokvětého jasmínu a přenáší nás do noci plné intenzivních emocí.

KÚPIŤ TERAZ
Valentino
Valentino

BORN IN ROMA INTENSE UOMO

Born in Roma Intense Uomo je instinktivním kontrastem mezi svěžestí a temnou smyslností. Intenzita vůně je zakořeněna v hloubce kouřového vetiveru. Díky levanduli a vanilce se kompozice stává ještě svůdnější a sofistikovanější.

KOUPIT NYNÍ

OBJEVTE CELOU ŘADU VŮNÍ VALENTINO BORN IN ROMA