Informace o produktu

THALGO SILICIUM LIFT SET - Dárková sada

Nechte se vtáhnout do vesmíru Thalgo Spa! Mořský set ukrývá kosmetiku pro výživu, zklidnění a nápravu suché a citlivé pleti. Prestižní kolekce vánočních kazet mořské kosmetiky Thalgo je inspirována provensálským stylem. Září jako tisíce světel ztělesňujících kouzlo Vánoc v srdci Saint-Tropez.

Dárková sada Silicium Lift obsahuje:
• Liftingový a zpevňující bohatý krém, 50 ml
• Intenzivní liftingové a zpevňující sérum, 30 ml 
• Liftingový a zpevňující krém na oční kontury, 10 ml

Řada Silicium Lift je mořská péče pro vyplnění vrásek, zpevnění pleti a zářivější vzhled. Ztráta pevnosti pleti je pomalý postupný proces, který se urychluje v důsledku nedostatku spánku, kouření nebo nadměrného slunění. Pleť ztrácí pružnost a vrásky jsou více patrné. Obličej vypadá méně dynamicky, méně pevně a věk je viditelnější. Produkty řady Silicium Lift s řasovým komplexem bohatým na mořské silicium pleť okamžitě zpevňují a viditelně vyplňují vrásky. Komplex obnovuje strukturu dermální matrix díky aktivaci syntézy kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu.

Pro podporu anti-ageing účinků jsou produkty obohacené o vitamín C, který zlepšuje okysličení pleti pro zářivější vzhled. Současně stimuluje syntézu kolagenu k posílení pevnosti a elasticity.

Dále obsahují filtrát patentovaných mikronizovaných mořských řas, komplex bohatý na 14 prvků potřebných pro pleť. 9 minerálů a stopových prvků a 5 mořských mikroživin remineralizují, chrání, posilují a obnovují energii pleti. Produkty mají ženskou, květinovou a vodní vůni.

Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.